سوالات متداول

سوالات متداول

به طور حتم بله زيرا تمامي مامان ها داراي کارت بهداشت هستند و آشپزخانه آنها توسط کارشناسان شرکت به صورت سرزده بازديد مي شوند

دلیل اصلی این است که مامان ها غذایی را از قبل آماده ندارن و بنا بر اساس سفارش غذا آماده میشه و یک دليلش هم اينه که آشپز ها بايد زماني رو جهت خريد و پخت داشته باشند.در آينده نزديک سعي ميکنيم اين زمان را کاهش بديم شما مي تونيد  روز قبلش و یا همان روز تا ساعت 10 در سايت ثبت کنيد.

لطفا توجه داشته باشيد شماره پيامک سايت یک شماره خدماتی عمومی مي باشد که  حتی در صورت غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی نیز برای شما ارسال خواهد شد. در صورتيکه آن را دریافت نمی کنید ممکن است گوشی شما در دسترس نبوده یا خاموش باشد در اینصورت می توانید در منو ثبت نام، فراموشی رمز را انتخاب نمایید و مجدد کلمه عبور را دریافت نمایید.

شماره پیامک ارسال رمز عبور سایت 5000125475 می باشد چنانچه بصورت شخصی این شماره را اسپم کرده اید آن را خارج نمایید.

از اصول شرکت فاطم  صداقت کامل با مشتريانشه.شايد برخي از سايتها هيچ محدوديتي براي شما تو انتخاب غذا نگذاشتند ولي سوال اينه آيا يه مامان آشپز ميتونه نامحدود غذا بپزه؟ازون مهمتر ميتونه نامحدود تنوع غذا داشته باشه؟!! به هرحال در شرکت فاطم هر مامان با توجه به مهارت و امکاناتي که داره سقف تنوع و تعداد غذا داشته و به اين ترتيب يک حداقل سفارشي رو با تاييد شرکت مشخص ميکنه در صورتيکه هر کدوم از محدوديت ها اتفاق بيفته سفارش اون روز آشپز به اتمام مي رسه.

در سفارش از رستوران شما يک منوي غذايي با دستورات طبخ ثابت داريد ! ولي در سايت ما شما هرغذايي که امکان طبخ آن برايتان ميسر نباشه را با طعم و کيفيت غذاي خانگي سفارش خواهيد داد.همچنين مامان های خانه دار با دستپخت هاي مختلف طيف وسيعي از مزه ها رو براي سلايق مختلف مهيا نمودند فقط کافيه يه بار امتحان کنيد.

در ثانی در اینجا شما غذاهایی را مشاهده می کنید ممکن هیچ رستوران یا تهیه غذایی اون را نداشته باشه و شما هوس خوردن آن غذا را با طعم مادرانه کردید.

نحوه پرداخت به 3 روش توسط مشتريان صورت مي پذيرد :

1-آنلاين از طريق تمامي کارتهاي عضو شتاب پس از تایید فاکتور به درگاه پرداخت هدایت می شوید

2-از طريق اعتبار مشتري که شما می توانید بعد از ورود به سایت از طریق پنل شخصی به افزایش و شارژ اعتبار خود اقدام نمایید  (قابل شارژ توسط مشتري در هر زمان)

3-پرداخت درب منزل پس از اخذ غذا (در اين روش جهت تاييد سفارش با مشتري تماس گرفته می شود)

هزينه پيک نيز 2 نمونه است: البته کلیه سفارش های بالای 50 هزار تومان به شرطی که شامل پیک ویژه نشوند رایگان ارسال می گردند.

1-پيک معمولي  ( در صورتيکه تمامي غذاهاي انتخاب شده شما از يک آشپز و همچنين منطقه محل سکونت شما با منطقه محل سکونت آشپز انتخاب شده در يک گروه منطقه باشید)

2-پيک ويژه  (در صورتيکه غذاهاي انتخابي شما از چندين آشپز مختلف و يا منطقه محل سکونت شما با منطقه محل سکونت آشپز انتخاب شده در يک گروه منطقه نباشد و یا سفارش شما شامل غذاهای خاص باشد که نیاز به حمل توسط ماشین باشد)

3 نمونه تخفيف در سايت وجود دارد :

1-کدهاي تحفيف براي خريد غذاها که به مناسبت هاي مختلف در طرق مختلف مانند کانال شرکت و ايميل و یا سایت و .........به مشتريان اطلاع رساني خواهد شد .

2-برخي از غذاها به مناسبت هاي مختلف طي زمان محدود تخفيف مي خورند که در سايت مشخص است .

3-براي خريدها و سفارش های بالا و همچنین ارگانها و شرکت هایی که سفارش روزانه و تعداد داشته باشند تخفیف ها و پیشنهای ویژه ای داریم.